top of page
plakat_czarodziejka-lili-ratuje-swieta_b
plakat_poczta-swietego-mikolaja_b1-page-
plakat_swiateczne-przebojelow-res.jpg

OFERTA MIKOŁAJKI I ŚWIĘTA

CZARODZIEJKA LILI RATUJE ŚWIĘTA (PREMIERA: 23.11.2018)

            Przygotowania do Świąt w rodzinnym mieście Lili trwają w najlepsze. Mieszkańcy z niecierpliwością oczekują spokojnego czasu w towarzystwie swoich rodzin. Wszystko idzie dobrze do momentu, gdy Lili postanawia wezwać za pomocą czarów Ruperta -legendarnego pomocnika Świętego Mikołaja z czasów średniowiecza. Jednak Rupert nie tylko czuje się nieswojo we współczesności, ale jest też coraz bardziej zły, że obecne zwyczaje świąteczne za bardzo polegają tylko na kupowaniu prezentów.

Sprawa szybko wymyka się spod kontroli. Gość z przeszłości zmienia się w dzikie stworzenie sprzed czasów, zanim oswoił go Mikołaj, a Święta w obecnej postaci stają pod znakiem zapytania. Teraz czarodziejka Lili wraz z jej małym, zielonym smokiem musi powstrzymać Ruperta, by wszyscy mogli także w tym roku cieszyć się Bożym Narodzeniem.

WIĘCEJ O FILMIE

TRAILER 

POCZTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA (PREMIERA: 16.11.2018)

        W sekretnym miejscu na Antarktydzie żyją od wieków wszystkie duchy Bożego Narodzenia. Pośród wielu innych mieszkają tam między innymi: nasz Święty Mikołaj, Trzej Mędrcy ze wschodu oraz Hoteiosho z Japonii. Kiedyś mieszkał tam także Monopolish - duch świąt ze starożytnego Rzymu - lecz został wygnany gdyż chciał być jedynym Mikołajem dla całego świata. Teraz Święta są zagrożone bo zły duch Monopolish porwał japońskiego Mikołaja i coroczny zjazd Mikołajów nie może się odbyć. A to jeszcze nie wszystko bo Monopolish planuje porwać wszystkich Mikołajów i sam zostać jedynym złym duchem Świąt. Cała nadzieja w małej elfce zwanej Pixi Post. To ona przebrana za człowieka ruszy na misję aby uratować Święta i prezenty dla wszystkich dzieci na świecie. 

WIĘCEJ O FILMIE

TRAILER 

ŚWIĄTECZNE PRZEBOJE (PREMIERA: 09.11.2018)

Święta. Wigilia. Cała rodzina zebrana przy wspólnym stole. Nastrojowe światło świec i prawdziwa atmosfera świąt. Jak z obrazka. Jednak pod powierzchnią buzują emocje, niedopowiedzenia i wzajemne pretensje ukrywane latami. Będzie trochę śmiesznie i trochę dramatycznie. Potrzeba tylko iskry, która pozwoli ujawnić się prawdziwym uczuciom. Tym stanie się niespodziewana wizyta osoby, o której wszyscy starają się zapomnieć. Dzwonek do drzwi… Czy z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu czy raczej dobrze się kłamie w miłym towarzystwie? Sprawdźcie sami.

Świąteczne przeboje. 

Te same jak co roku czy może coś nowego?

WIĘCEJ O FILMIE

TRAILER

 

KOPIE: DCP i blu-ray 

MATERIAŁY PROMOCYJNE- POBIERZ
MATERIAŁY EDUKACYJNE- POBIERZ

Pobierz zwiastun DCP - ftp://dystrybucja.myftp.biz/DCP/VIVARTO/

Pobierz zwiastun mp4 - ftp://dystrybucja.myftp.biz/promo/VIVARTO/2018/

Każde kino, które zdecyduje się na zagrania filmu otrzyma od nas wsparcie promocyjne w postaci kampanii zwiastunowej w swoim kinie wykupione przez dystrybutora w KinAds oraz gadżety świąteczne dla widzów (dla dzieci czapki Mikołaja i świąteczne opaski, dla dorosłych filmy na DVD).

bottom of page